O bloguWitaj!

Ponieważ w dzisiejszym świecie pierwsze wrażenie jest bardzo istotne, powinnam dobrze przemyśleć jak chcę się przedstawić. Takie życie: albo ktoś Cię od razu pokocha albo od razu o Tobie zapomni. Ale ponieważ wierzę w sympatię od pierwszego spojrzenia, najpierw wita Cię moja uśmiechnięta twarz. Nie polubiliśmy się? Spójrz na moje zdjęcie jeszcze raz! ;)

Bloga prowadzę od 2014 roku, początkowo na innej platformie - napisałabym szumnie "z sukcesami", gdyż moje teksty były wielokrotnie publikowane na ogólnopolskim portalu - a od niedawna na Bloggerze.

Blog to moje kobiece spojrzenie na życie, na relacje damsko-męskie i na bycie rodzicem.

Jestem matką, ale matka też kobieta, dlatego chętnie poradzę Ci jak zrobić domowe SPA, napiszę o nowo odkrytym kosmetyku albo o fajnej promocji, na którą trafiłam.

Uwielbiam czytać - fantastyka i kryminały to moje ulubione gatunki - więc bardzo chętnie polecę Ci jakieś pozycje na długie, zimowe wieczory.

Tematów do pisania mi nie zabraknie - mam szeroki krąg zainteresowań - dlatego zawsze gdy trafię na coś ciekawego, chętnie Ci o tym opowiem. :)

Share
Tweet
Pin
Share